Gastropolia.pl

Impreza firmowa w górskim hotelu

Wyjeżdżając na urlop w kierunku Małopolski należy wjechać na kilka dni do paru uroczych miejsc. Jednym z nich jest Mszana Dolna, zlokalizowana u podnóża Beskidu Wyspowego, to istotny punkt na turystycznej mapie Małopolski. Blisko stąd w Gorce, a drogi turystyczne gwarantują odbycie wielu ciekawych wycieczek w rejonie Beskidu Wyspowego, w dodatku w okolicy uchowało się dużo pięknych zabytków. Nieopodal Mszany znajduje się popularne uzdrowisko Rabka – Zdrój.

Ponadto na wielbicieli aktywnej formy odpoczynku czekają rozmaite trasy piesze, konne i rowerowe, sporo stoków narciarskich i wiele innych niespodzianek. Szybko rozwija się również baza noclegowa na obszarze Poręby Wielkiej a konkretnie Koninek. W tej okolicy szybko znajdziemy kapitalną bazę noclegową np. wygodny hotel w górach dla dzieci
Koninki do w szczególności kapitalny punkt wyjściowy w góry.

     

      

Fot.1 Firmowe imprezy integracyjne w górach. Baza hotelowa

Trasy turystyczne kierują stąd m.in. na Luboń Wielki a także Lubogoszcz. Nad miasteczkiem wznosi się piękny kościółek, którego wieża wyraźna jest już z oddali. W pobliżu hotelu Górski Raj mamy możliwość skosztować regionalnych przysmaków kuchni podhalańskiej, ale także dotrzeć do Gorczańskiego Parku Narodowego. Blisko wejścia do Parku znajduje się stok narciarski z wyciągiem, którym w sezonie zimowym zachwycają się entuzjaści nart i snowboardu. Sama orientacja bazy noclegowej, którą jest Hotel Górski Raj, szczerze urzeka.

     

       

Fot.1 Firmowe imprezy integracyjne w górach. Atrakcje

Hotel położony jest w centrum wypielęgnowanego ogrodu, w pobliżu pachnącego świerkami lasu. To doskonała enklawa wypoczynku dla rodzin z dziećmi, doceniających takie atrakcje, jak choćby basen w hotelu, okazja wypożyczenia sprzętu sportowego np. rowerów.
W hotelu można smacznie zjeść, a po zmroku posiedzieć przy grzańcu czy też jakimś ulubionym drinku. W szczególności główną perspektywą pobytu w tym pięknym miejscu jest porządny wypoczynek, w bliskim kontakcie z przyrodą Koninek.

Jak zorganizować firmowe imprezy integracyjne w górach? Szczegółowe info gorskiraj.com .